рус | укр
Другi фестивалi: 2008 2009 2010 2011
Anime Party


Запрошуємо вас на Dobutsu Anime Party — святкову аніме-вечірку у рамках фестивалю!


Місце проведення: диско-клуб «Бінго» (ст. м. «Святошин», пр. Перемоги, 112)
Час проведення: 6 листопада, з 21:00 до 06:00
Ведучі й організатори: Nice Guys.
Для вас грають: >Jakkaru
Psychosocial
Stradi
Devik
Zmeyka
StereojazzОдного разу сталася дуже незвичайна й весела історія...

Давно відомо, що мешканці нашої (і не лише) планети люблять добряче розважитися. І, звісно, це стосується не лише людей! Натовп кавайних пухнастиків захопив місцевий клуб і вирішив влаштувати там файну нічну тусовку. І чекають вони саме на вас!

Надзвичайні кролята-ведучі приготували для всіх гостей цікаву програму, вигадали веселі конкурси з милими призами, приховали чимало сюрпризів спеціально для вас!

У прегарних костюмах і без того чарівні фуррики складуть чудову компанію впродовж всієї вечірки, а милі неки не дадуть сумувати за столиками і закликатимуть вас розважатися і танцювати. Спритний і веселий Анубіс за пультом та інші діджеї зададуть нам музичний ритм, тому готуйтеся танцювати до упаду.

Для вас грають: Jakkaru, Psychosocial, Stradi, Devik, Zmeyka, Stereojazz

Як ніколи вам стануть у пригоді ваші хутряні вушка і лапки, хвостики будь-якої довжини і ступню пухнастості, будь-яке вбрання, яке допоможе потоваришувати з різноманітними звірятами, що вибралися розважитися!

Вечір і ніч очікуються незабутні, тому з радістю чекатимемо, забігайте на вогник! Ми впевнені, що з нами ніхто не сумуватиме на веселій, незвичайній і атмосферній вечірці. Не проґавте її!

А якщо у вас є оригінальний і цікавий номер, який би ви хотіли показати на вечірці — напишіть нашим пухнастикам і вони з радістю розглянуть вашу ідею.

Тривалість концертної програми на вечірці має обмеження, тому всі заявки проходитимуть попередній відбір. Якщо ваш номер відповідає тематиці вечірки, у нього набагато більше шансів потрапити в програму.

Контакти